Skip to content
Volajte: 0907 799 065 alebo 0905 702 390

Aké účinné látky obsahuje Pestrec mariánsky

Plody Pestreca mariánskeho obsahujú silymarín, antioxidant silnejší než vitamíny C a E. Chráni pečeň pred toxickými látkami vyvolávajúcimi zápaly. Silymarín v pestreci taktiež zvyšuje odolnosť bunkovej membrány proti prenikaniu vírusových toxínov a hepatotoxických látok, má regeneračné účinky a podporuje proteínovú syntézu. Ďalej obsahuje silybín, silydianín, silychristín, menej je taxifolínu, kvercetínu a kempferolu. Nakoľko je to silný antioxidant, spomaľuje starnutie a bráni vzniku civilizačných ochorení.

Ako Pestrec mariánsky pomáha

Znižuje cholesterol, harmonizuje krvný tlak detoxikuje a posilňuje pečeň, je silný antioxidant, odstráni tráviace poruchy, podporuje obnovu pečeňových buniek, zlepšuje trávenie a spravideľňuje vylučovanie, čistí črevný trakt, chráni pečeň pred škodlivými účinkami farmaceutických liekov, pomáha pri cirhóze, hepatitíde, endometrióze, napravuje sliznicu maternice, chráni žily a cievy, podporuje tvorbu enzýmov. Využíva sa pri liečbe chronických chorôb pečene a žlčníka, poškodenej pečeni na obnovu tkaniva pečene, žlčníkových kameňoch, chorobách sleziny, hemoroidoch (zlatej žile) ako obklad, vredoch predkolenia, gynekologických problémoch, liečbe ochorení sliznice maternice, pri neplodnosti, bielom výtoku, ťažkostiach s trávením, pľúcnych ťažkostiach, žltačke a kožných ochoreniach. Najlepšie výsledky dosiahnete pri užívaní Pestreca v kombinácii s čiernym kmínom.

Pestrec mariánsky plod

Pestrec mariánsky - šanca pre vašu pečeň

DRVENÝ Pestrec mariánsky – prírodný antioxidant, pomáha regenerovať pečeň a obličky, znižuje cholesterol

drveny pestrec mariansky balicky

Pestrec mariánsky obsahuje nenasýtené mastné kyseliny, ktoré sa v potravinách ktoré konzumujeme vyskytujú len zriedka, ale bez nich sa nedokážu vstrebať niektoré vitamíny a minerály a tým ochudobňujeme organizmus o tieto zložky, čo znamená rýchlejšie stárnutie, chorobnosť, obéznosť. Ďalšie dôležité sú bielkoviny, vláknina, silice, flavonoidy, silybín, silymarín, tyramín, histamín, sacharidy, a síru. Je veľmi vhodný pri otravách v dôsledku intoxikácie alkoholom, drogami, priemyselnými chemikáliami alebo hubami a taktiež pri žltačke,mononukleóze a rôznych iných poškodeniach pečene. Podáva sa aj po chemoterapii, na regeneráciu pečeňových buniek a je silný antioxidant.

Ďalšie priaznivé účinky Pestreca mariánskeho

Podporuje obnovu pečeňových buniek

Detoxikuje, čistí a posilňuje pečeň

Preukázateľne odstraňuje následky chemoterapie

Vhodný pri otravách jedmi, hubami, alkoholom, drogami

Znižuje nebezpečný cholesterol

Zlepšuje činnosť spomaleného trávenia

Chráni pečeň pri dlhodobom užívaní liekov

Pomáha pri chronických chorobách pečene

Stále váhate? Presvedčte sa o skvelých účinkoch Pestreca mariánskeho.

Využite výhodné zľavy a akciové sety a začnite s detoxikáciou organizmu a regeneráciou pečene už teraz.

Recenzie na drvený Pestrec mariánsky

Prečítajte si názory a skúsenosti reálnych ľudí s Pestrecom a jeho užívaním. Toto nie sú vymyslené hodnotenia, ale odkazy od našich klientov, ktorým Pestrec naozaj pomohol.

Nadváha a zdravotné problémy s tým spojené, mi komplikovali život. Taktiež po prehliadke u lekára to nebolo lepšie. Ten mi povedal, že buď lieky alebo nech skúsim drvený pestrec. Skúsil som a už po polroku sa mi znateľne zlepšil zdravotný stav. Váha išla taktiež dole. Odporúčam.

Henrich L., Kežmarok
Rating: 5

Mám 59 rokov a svoju pečeň som nikdy nešetril. Či už alkohol alebo strava. Keď váha ukazovala 122 kg a ukázali sa vážne zdravotné problémy s tým spojené, poradili mi pestrec. Skúsil som to a neľutujem. Užívam ho asi rok a pol, mám 98 kg a hlavne sa mi veľmi zlepšil zdravotný stav.

Martin R. Vráble
Rating: 5

Mala som závažné problémy so stolicou. Poradili mi pestrec mariánsky a do týždňa sa dostavili prvé výsledky. Dnes už len spomínam na chvíle, čo som si vytrpela, a pritom to bolo také jednoduché. Mať len tie správne informácie. Darmo sa nehovorí, dobrá rada nad zlato.

Kristína M., Nitra
Rating: 5

Mám 40-ročnú prax ako všeobecný lekár a som zástanca alternatívnej liečby pomocou prírodnej medicíny. Pestrec má neskutočný efekt pri regenerácii pečene. Hlave nemá žiadne vedľajšie účinky v porovnaní s liečbou pomocou syntetických liekov.

Peter J., Trnava
Rating: 5

Chcem poďakovať za radu z príspevku na fóre, kde som sa dočítala o účinkoch a hlavne výsledkoch pri regenerácii pečene s pestrecom. Moje problémy sú dnes minulosťou. Pestrec však užívam aj naďalej, ale už len ako prevenciu. Ďakujem.

Katka N., Rimavská Sobota
Rating: 5

Dlhodobo som sa neúspešne liečila na endometriózu. Na podnet známej som skúsila pestrec a po 5 mesiacoch mám podstatne krajšiu pleť, schudla som 11 kg, cítim sa ako by sa mi vrátila mladosť. Určite odporúčam.

Valéria K., Brezno
Rating: 5
Back To Top