Skip to content
Volajte: 0907 799 065 alebo 0905 702 390
Pestrec Mariánsky účinky

Pestrec alebo Ostropestrec mariánsky je dôležitý pri detoxikácii organizmu pre všetkých, ktorí trpia ochoreniami pečene, alebo sú vystavení vplyvu toxických látok. Ako výborný detoxikačný prostriedok napomáha k odstráneniu mnohých chemických a syntetických látok z organizmu, ako napríklad paracetamol, alkohol a ťažké kovy.

Medzi jeho najúčinnejšie zložky patrí silymarín, ktorý má protizápalové a antioxidačné vlastnosti. Patrí do skupiny flavonoidov a napomáha regenerácii a ochrane pečeňových buniek a teda je zodpovedný za zlepšenie činnosti pečene. Pestrec má aj vysokú nutričnú hodnotu látok, ktoré bežne v strave neprijímame. Užívanie Pestreca (ostropestreca) mariánskeho podľa nami odporúčaného postupu na ochranu pečene, je jedným z najlepších spôsobov na zabezpečenie správnej činnosti pečene.

Pestrec mariánsky a jeho účinky

 • podporuje obnovu pečeňových buniek
 • znižuje cholesterol
 • zlepšuje trávenie, tvorbu žlče, žlčníkové ochorenia
 • čistí črevný trakt
 • napravuje sliznicu maternice
 • je úspešný v boji s endometriózou
 • chráni žily a cievy, odstraňuje kožné choroby a defekty koži.
 • detoxikuje a posilňuje pečeň
 • úspešne bojuje proti infekčnej mononukleóze
 • preukázateľne odstraňuje následky chemoterapie
 • pomáha proti nízkemu tlaku
 • používa sa pri otravách jedmi najrôznejších druhov, vrátane otravy hubami, alkoholom a drogami
 • zbavuje pečeň chemických prímesí a toxických látok z potravín
 • chráni pečeň pred škodlivými účinkami z užívania farmaceutických liekov
 • je obrovským prínosom pri boji proti migréne, závratom, depresiám, astme, alergiám, ale aj nevoľnostiam počas cestovania
 • proti nádorové účinky silymarínu.
 • ale veľmi veľa sa využíva na prevenciu, detoxikáciu, regeneráciu, posilnenie organizmu, zbavovanie tela toxínov, detoxikačné kúry.
 • má vysokú nutričnú hodnotu, dopľňa do organizmu látky, ktoré v potrave takmer neprijímame.

Je toho naozaj veľa. Každopádne pri požívaní Pestreca sa nikdy nepreukázali žiadne vedľajšie účinky a je tak bezpečnou voľbou pre naše zdravie. Výhodou je jeho pohodlné, ako aj prakticky bezproblémové podávanie z hľadiska účinnosti a tiež požadovanej bezpečnosti, najmä pri závažnejších poškodeniach pečene je nevyhnutná dlhodobá aplikácia vyšších dávok.

Ako sa prejavia účinky užívania Pestreca?

Už po niekoľkých týždňoch užívania sa prejavia účinky Pestreca a začnete sa cítiť lepšie. Je to z dôvodu čiastočného zbavenia sa nežiaducich látok v krvi, ktoré vyvolávali únavu, migrény, nevoľnosť, alergie a zápalové procesy. Veľkým prínosom pestreca je obsah nenasýtených mastných kyselín, bez ktorých sa nevstrebú niektoré vitamíny a minerály. Krv ochudobnená o tieto zložky spôsobuje takzvané civilizačné ochorenia.

Účinky pravidelného užívania je následne vidieť v zmenách na očiach a tvári. Tieto zmeny si všimnú hlavne ľudia, ktorí vás dlhšie nevideli. Ale hlavne je to vidieť na krvných a pečeňových testoch. Po piatych týždňoch užívania môžu klesnúť hodnoty až o 50% zo zvýšených hodnôt. Napríklad cholesterol z 9 na 7.

Ak pokračujete ďalej, účinky Pestreca po dvoch mesiacoch užívania sú už zmeny, ktoré si všimnete aj sami. To že sa budete lepšie cítiť, lepšie vyzerať, je už pre vás samozrejmosťou. Podstatným faktom je ale to, že stále prebieha regenerácia buniek pečeňovej membrány a jej detoxikácia. Ak budete trpezlivý, tak sa po troch až piatich mesiacoch užívania dopracujeme k relatívne zdravej pečeni a krvné testy by mali byť v norme. V tomto čase pečeň zmenší svoj objem, zbavíte sa časti vnútorného tuku, čo si všimnete na veľkosti brucha, pretože aj pečeň zbavená tukov sa zmenší a začne si plniť svoju funkciu pri trávení.

O toto sa postará Pestrec, nakoľko má vysokú nutričnú hodnotu a pri užívaní nie je pocit hladu. Budete chudnúť, ale za plnej výživy – nie metódou rýchleho zhodenia množstva kíl, kedy sa len tuková bunka zmenší, ale zostáva v tele a úbytok vody v tele robí dojem dobrého prípravku na chudnutie.

Poznáme recept na najlepší Pestrec

To tvrdíme my, ale aj naši zákazníci, ktorí už objednávali Pestrec od našej konkurencie. Odroda a príprava Pestreca drvením je to, čo už dávno máme zvládnuté a konkurencia len napodobňuje a kopíruje naše skúsenosti a postupy.

Našou politikou nie je zahrnúť široké masy a natláčať im náš systém liečby pečene. Je to aj starostlivosť o zákazníkov, poradenstvo a špecifikácia každého jednotlivca. Naše skúsenosti a systém im pomôže k tomu, aby sa cítili lepšie, ale aj vyzerali lepšie.

Back To Top