Skip to content
Volajte: 0907 799 065 alebo 0905 702 390
Uzivanie Pestreca Pre Lepsiu Imunitu

Jeseň sa už nebadateľne blíži, čo naznačuje nie len začiatok školského roka, ale aj mierne ochladenie v predchádzajúcich dňoch. Preto by ste mali začať myslieť na posilnenie vášho imunitného systému. Skôr, ako príjemné jesenné dni vystrieda chladné a sychravé počasie, ktoré môže s vašim imunitným systémom zatočiť. Stačí sa len nedostatočne obliecť alebo byť v blízkosti nakazených ľudí a chrípka je na svete.

Čo, ale robiť, aby ste sa tomuto scenáru vyhli a mohli si užiť zdravé jesenné dni?

Pravidelné užívanie Pestreca

Odpoveď je jasná: Posilniť svoj imunitný systém natoľko, aby sa vedel efektívne brániť proti vírusom a baktériám. Pravdepodobne ste si už na internete ohľadom tejto témy, čo to poštudovali a vyskúšali skoro všetky babské tipy a rady. Avšak ani jeden rok vám nepomohli tak, ako ste predpokladali. Preto by ste mali vyskúšať niečo nové.

Čo tak pravidelné užívanie pestreca mariánskeho? Čoho? Tiež ste sa v duchu opýtali, čo to ten pestrec mariánsky vlastne je? Čítajte ďalej.

Pestrec Mariánsky je zdravá bylinka pochádzajúca z Kanárskych ostrovov. U nás sa väčšinou pestuje skôr ako okrasná rastlina. Preto jeho účinky na naše zdravie, nie sú až tak známe. Jeho pravidelné užívanie ale prispieva k udržaniu si odolného imunitného systému, s ktorým chrípka alebo jeseň, len tak nezatočí.

Pestrec Mariánky dokáže posilniť váš imunitný systém vďaka:

  • Jeho detoxikačným účinkom, ktoré pomáhajú prečistiť váš organizmus od rôznych baktérií.
  • Regeneračným účinkom – obsahuje množstvo antioxidačných látok, ktoré sú prospešné pre vaše trávenie či pečeň.
  • Chráni vašu pečeň pred množstvom škodlivých látok a pred nežiadúcim účinkom rôznych liekov, ktoré môžu vašu pečeň zbytočne zaťažiť.
  • Podporuje tvorbu enzýmov, ktoré sú potrebné pre vybudovanie odolného imunitného systému.

Preto ak máte problémy s vašou imunitou či trávením, siahnite po Pestreci, čo najskôr a overte si jeho blahodárne účinky.

Užívajte drvený Pestrec

Ešte skôr, ako po ňom siahnete nezabudnite na malý, no predsa kľúčový detail. Pestrec vám nepomôže zo dňa na deň. Jeho účinok sa prejaví až keď ho budete užívať pravidelne, po dobu aspoň niekoľkých týždňov až mesiacov.

Najúčinnejší je vo forme drveného plodu, ktorý sa zapíja vodou. Odporúčané dávkovanie je 2x denne 2 polievkové lyžice drveného Pestreca (ideálne nalačno) a zapiť aspoň 3 dcl vody. Následne 40 – 60 min. nejesť.

Okrem toho môžete na Pestrec naraziť aj vo forme čaju alebo za studena lisovaného oleja, no tieto formy Pestreca účinkujú len minimálne. Jedine Pestrec mariánsky v drvenej forme má najsilnejšie a najzdravšie účinky pre náš organizmus.

Naša rada preto znie: Užívajte drvený Pestrec pravidelne, aby ste posilnili svoj imunitný systém pre blížiacu sa jeseň. Aby vás chrípkové obdobie obišlo, pokiaľ tento rok udrie znovu.

Myslite na svoje zdravie v časovom predstihu a zakúpte si drvený Pestrec ešte počas tohto mesiaca priamo v našom e-shope. Nájdete tu aj cenovo výhodné sety balíčkov tejto zdravej bylinky.

Pokiaľ by ste sa chceli o Pestreci dozvedieť viac, sledujte našu stránku, kde vám ponúkame užitočné informácie, ohľadom jeho účinkov či užívania.

V prípade, že máte nejaké otázky ohľadom užívania Pestreca mariánskeho, radi vám ich zodpovieme ešte dnes. Stačí sa na nás obrátiť.

Back To Top